26.5. Královice

Dne 26. května se v Královickém dvoře v Královicích u Slanéhé uskutečnilo další kolo skokového seriálu PARAGAN JUMP TOUR, za příjemného téměř letního počasí se uskutečnilo přes dvě stě startů a byly rozděleny další body do průběžného žebříčku bodování seriálu jak v oficiální části seriálu. V rámci tohoto prvního kola se konali oficiální soutěže st. ZM - L*.                                                                                                   V soutěži st. ZM na limitovaný čas si pro vítězství dojela Sojková Julie - BONWAY, druhé místo obsadil Fiška Vilém - BOREC 1  a třetí příčku vybojovala Thomas Ilona - GALE 1, která tak vede průběžný žebříček seriálu na st. ZM.                                                             V soutěži st. Z s návazným rozeskakováním si vítězství zajistila Zapletalová Michaela - LADY CONIE, druhou příčku obsadila Markéta Ceplová - PARSIFAL a třetí příčku obsadila Karolína Mlčochová - LEO LUSTIG. Bodování žebříčku st. Z vede Michaela Zapletalová před Nicole Gromošovou a Markétou Ceplovou.                                                         Soutěž st. ZL na čas ovládla Jaroslava Špůrková - FOR FUNNY druhá se umístila Ema Kozáková - CHOLLIN, která se svým druhým koněm - ČIKON obsadila i třetí příčku. Bodovací žebříček st. ZL po třech kolech vede Jaroslava Špůrková před Pavlínou Vaňkovou a Nikolou Boháčovou.                                                                                Nejvyšší soutěž v rámci seriálu PARAGAN JUMP TOUR soutěž st. L* se tentokrát konala jako jednokolová soutěž s finále do kterého postoupilo deset nejlepších. Z této desítky jezdců byla nejrychlejší a bezchybná Ema Kozáková - ČIKON a její náskok na druhou Romanu Vochozkovou - GALEXY byl téměř sedm vteřin, s odstupem pouhé tři setiny si pro třetí místo dojela Veronika Petráčková - VIKTOR 11. Bodovací žebříček stupně L* tak vede Špůrková před Michaelou Zapletalovou a Emou Kozákovou.

Všem vítězům a dekorovaným gratulujeme a těšíme se na viděnou při dalším kole seriálu 1.- 2..6. v Čakovičkách kde se uskuteční jak hobby tak oficiální soutěže. 

Máme za sebou zatím pouze tři kola a před sebou dalších pět plus finále s dvojnásobným bodovým přídělem tak že vše je pořád otevřené...