Generální partner:

Paragan Horseboxes je samostatná divize značky Paragan, která vyrábí unikátní přepravníky na koně.

Naše produkty jsou charakterizovány svým atraktivním vzhledem, spolehlivým a praktickým designem, který vychází z přirozeného zájmu o koně. Vlastníme špičkovou stáj. Naše koně se pravidelně účastní prestižních závodů a dostihů.

Při designu našich praktických a atraktivních přepravníků vycházíme z našich osobních zkušeností s přepravou koní, zkušeností našich zákazníků a partnerů a nasloucháme potřebám týkajících se pohodlné a bezpečné přepravy.

Paragan představuje vynikající a praktický design, který oceníte v každodenním provozu. Našimi přáteli jsou chovatelé a milovníci koní. A Vy to jistě u našich přepravníků rozpoznáte.

Paragan je prestižní, inovativní a velmi populární značka. Naši zákazníci, partneři a fanoušci oceňují vynikající poměr cena/výkon, skvělou péči o naše zákazníky, flexibilní servis, dostupnost náhradních dílů a modelovou řadu s dlouhodobou spolehlivostí a přesným zpracováním.

Jsme na trhu více než 25 let a máme zákazníky a přátele ve většině zemích Evropy. Zastupují nás ověření partneři, kteří Vám poskytují spolehlivý servis na úrovni značky Paragan.

V současnosti patří  firma Manmat k jedním z největších předních specialistů na výrobu a prodej patentovaných postrojů pro psy a speciálních jezdeckých potřeb pro koně. Firma prodává originální výrobky značky Manmat po celém světě - od Aljašky přes Nový Zéland až po Jihoafrickou republiku.

KOMPLEXNÍ KOMPRESIVNÍ PROGRAM PRO REGENERACI A VYŠŠÍ VÝKONY                                         VETOFLEX představuje ucelenou řadu kompresivních produktů speciálně vyvinutých týmem odborníků z oblasti humánní i veterinární medicíny. Společnou užitnou vlastností všech výrobků VETOFLEX je schopnost stimulovat lymfatický oběh. Produkty pro Vás vyrábíme v České republice jedinečným způsobem bezešvého pletení, za použití vláken nejvyšší kvality jako je LYCRA, SKINLIFE, technologicky vyspělých mikrovláken či opalované bavlny. Počítačem řízený výrobní proces umožňuje využít graduovaný tlak v požadovaných částech těla a dosáhnout tím u výrobků optimální komprese.

Jsme si vědomi, jak důležité je pro Vás zdraví a spokojenost Vašich čtyřnohých miláčků, ať se věnujete chovu, sportu nebo jezdíte jen tak, pro radost.
Krmiva a doplňky pro Vaše koně vyrábíme pomocí nejmodernějších technologií a jen z těch nejkvalitnějších surovin, každý produkt pečlivě prověřujeme v našich laboratořích a za pomoci předních odborníků.
Připravili jsme pro Vás kompletně inovovaný sortiment doplňkových krmiv a vitaminových přípravků.

Jezdecké potřeby Karlovy Vary

Nová výhradně česká značka krmiv Happy Horses                                                                                Vám přináší kvalitní plnohodnotnou výživu pro Vaše koně.                                                    Základem těchto krmiv je klasická travní senáž a kukuřičná řezanka včetně zrna. Tyto hlavní komponenty jsou dále obohaceny o další doplňky z řad vitamínů, minerálů a zemědělských produktů i v BIO kvalitě dle potřeb koně a přání zákazníka.                                                                  Krmivo Happy Horses Vám z velké části nahradí klasické seno a zároveň dodá Vašemu koni výživové hodnoty v míře, jakou potřebuje.                                                                          Dvacetikilové pytle s krmivy Vám zajistí komfort při manipulaci, skladování a mohou být celoročně dodávány v jakémoliv množství. Složky krmiv Happy Horses jsou z velké části vypěstované v chráněném území přírodního parku Jistebnická vrchovina na rozhraní Jižních a Středních Čech.        Spolupráce s Výzkumným ústavem živočišné výroby, v.v.i. a s Českou zemědělskou univerzitou Vám poskytuje jistotu, že dáváte Vašim koním to nejlepší na trhu.

Jezdecké boty Stivali Romitelli jsou ručně šité kožené boty z rodinné italské firmy, která se výrobou bot zabývá již od roku 1979. Předností jezdeckých bot Stivali Romitelli je možnost výběru jedinečných designů bot podle svých představ za použití kvalitních kůží.

Vyrábíme špičková česká krmiva s maximální stravitelností a využitelností pro Vaše koně. Při jejich výrobě vycházíme z jednoduchých a tradičních procesů. Jedná se o jedinečné technologické zpracování v ČR.

Generální mediální partner

House Media Group

HOUSE Media Group je seskupení několika aktivních subjektů v oblasti medií, které se oficiálně ke konci roku 2018 spojily v jednu značku/firmu, pod kterou budou společně vystupovat. Zároveň v průběhu roku 2019 do společnosti vstupuje zahraniční kapitál, díky kterému se bude mediální skupina HMG, ještě více rozšiřovat a zvětšovat, aby posílila svoji pozici na českém trhu.

Mediální partneři:

Jezdectví se vám snaží přinášet maximální množství aktuálních informací ze světa koní.

Equichannel.cz největší český web, který se specializuje na koně, jejich chov a jezdectví. Od roku 1997 vám přinášíme vlastní odborné články, rozsáhlé adresáře a další informace ze světa koní...

Horse Forum je jedním z portálů zastřešující platformy Tectum Forum (komunitní, tématicky zaměřené inzertní portály).

Mladá fronta DNES je jeden z nejprodávanějších českých deníků.

Koně, jezdectví, jezdci, jezdecké závody, soutěže, rozpisy, výsledky, skoky, drezura, všestrannost, spřežení, voltiž, vytrvalost, reining, netradiční …

Jezdecká inzerce, moderní inzertní portál, přehledná struktura, jednoduché ovládání, monitoring, inzerce na e-mail, soukromá inzerce ZDARMA


Equinet s.r.o. je mediální a vydavatelská společnost fungující od ledna 2013. Tvůrčí tým se však může pochlubit bohatými zkušenostmi od roku 1999 v oboru medializace se specializací na jezdecký sport. Poskytuje nejen komplexní tiskový servis, ale současně provozuje vlastní elektronická média (Jezdci.cz a EquiTV.cz), vydává tiskové materiály (publikaci Jezdecký katalog, stolní Jezdecký kalendář, bulletin Jezdecký zpravodaj) a vyrábí televizní pořady (Jezdecký magazín, záznamy pro ČT Sport aj.). Dále pořádá vlastní akce - jako např. Jezdecký festival, dříve i Jezdecký galavečer. Marketingově zajišťuje zimní Jezdecký pohár - Jump and Drive Winter Tour. Mezi další jezdecké projekty patří také pražské vzorkovna Jezdecký obchod přímo u metra C - Nádraží Holešovice. Velkým počinem z roku 2017 je web Jezdecká inzerce CZ - moderní inzertní portál s přehlednou strukturou a snadným ovládáním. Ve stejném roce jsme zkusili poprvé zaostřit i na další zvířecí sport - a to v oblasti kynologie! Při této příležitosti jsme spustili nový kanál SPORTvideo.cz!


výrobce a dodavatel pohárů, kokard, sportovních trofejí a dalších reklamních předmětů