Sezona 2019

První sezona seriálu Paragan jump tour je za námi a přichází čas na zhodnocení. V tomto roce jste s námi mohli navštívit devět různých areálů v Čechách. Někteří jste se seriálu účastnili pravidelně již od jeho počátku, někteří jste do něj naskočili v průběhu sezóny a někteří jste se zúčastnili jen některého z kol. Všem Vám ale patří velké díky že nás podporujete, že se Vám seriál líbí o čemž svědčí jak počet startujících v jednotlivých kolech i samotném finále tak i Vaše odezva a věříme že nám zachováte přízeň i v příštích letech. Některé věci se nám né úplně povedly a je potřeba se z nich ponaučit a zapracovat na nich aby byl seriál v příštích letech lepší :-)

Rád bych také poděkoval všem našim sponzorům, kteří se rozhodli nás podpořit a bez nichž by seriál nebyl takový jaký je a bez nichž by to ani nešlo.

V příštím roce nás čeká hodně změn jak v rozsahu seriálu tak i pravidlech, změní se některé areály, některé zůstanou a dost jich přibyde.  Doufám že se Vám chystané změny budou líbit a že se budete rádi našich závodů účastnit.